fejléckép1fejléckép2fejléckép3fejléckép4
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és KollégiumaOM azonosító: 201354Felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001086/2015

Kollégiumi ballagás

Közzétéve: 2017. május 04., csütörtök - 15:40Hír, Kép, Kollégium, Rendezvény

A harangok végigkísérhetik egyes emberek életét, de a közösség számára mindig tudtára adják a fontosabb időpontokat, eseményeket.  Intézményünk harangja most búcsúzni hívogatta a kollégiumi közösséget.

A 2016/2017-es tanév végzős kollégistái a „Bambis vacsora” alkalmából talán utoljára vonultak ki így együtt a kollégiumnak azon az ajtaján, melyen ki hat, ki öt, ki pedig négy évvel ezelőtt belépett. A búcsú és búcsúztató beszédek, versek, kisfilmek és életképek emlékezni segítettek. Újra átélhettünk néhány pillanatot a kollégista múltunkból. Ezen emlékképek soha nem feledtetik majd az itt eltöltött időt!