fejléckép1fejléckép2fejléckép3fejléckép4
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és KollégiumaOM azonosító: 201354Felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001086/2015

Búcsúzunk

Közzétéve: 2017. június 07., szerda - 17:00Hirdetmény

Iskolánk intézményvezetője Kovács Árpádné Molnár Judit 2017. június 6-án életének 52. évében tragikus hirtelenséggel elhunyt.

Kovács Árpádné Molnár Judit 1988-tól, ötödéves egyetemista korától volt tagja nevelőtestületünknek. Matematika- számítástechnika-ábrázoló geometria szakos tanárként megalapozta iskolánkban az informatika tanítást, támogatta a kompetencia és IKT alapú oktatás bevezetését, meghonosítását. Matematika tanárként és osztályfőnökként is kiváló példát mutatott gyermekközpontú szemléletével, emberségével és kimagasló szakmai tudásával.

2007-től előbb igazgatóhelyettesként, majd 2014-től intézményvezetőként is a demokratikus és bizalom alapú légkör megteremtéséért dolgozott, amelyben tanár és diák egyaránt kibontakozhatott.

Az iskola iránti elkötelezettségét az utolsó pillanatig éreztette mindnyájunkkal.

A gyászjelentést ide kattintva olvashatják.

Emlékeinkben örökké élni fog. Nyugodjék békében.