fejléckép1fejléckép2fejléckép3fejléckép4
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és KollégiumaOM azonosító: 201354Felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001086/2015

Mély megrendüléssel és fájdalommal búcsúztunk igazgatónőnktől

Közzétéve: 2017. június 17., szombat - 13:30Hír, Kép

A Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiumának iskolai közössége nevében fájó szívvel mondunk köszönetet mindazoknak, akik szeretett intézményvezetőnk,

Kovács Árpádné Molnár Judit

temetésén megjelentek, sírjára koszorút helyeztek vagy együttérzésüket bármilyen formában kifejezték és ezzel fájdalmunkban osztoztak.

Intézményünk diákjai, tanárai, dolgozói az iskola parkjában található emlékmű előtt is kifejezték igazgatónőnk iránti tiszteletüket, és mély fájdalommal búcsúztak tőle.

A temetésen a Debreceni Egyetem és iskolánk nevében dr. Cserpák Ferencné címzetes igazgató és Kunkli Erzsébet intézményvezető-helyettes búcsúztatta szeretett intézményvezetőnket.

A búcsúbeszéd és a nekrológ itt olvasható.

Örökre a szívünkben marad, őrizzük emlékét.