fejléckép1fejléckép2fejléckép3fejléckép4
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és KollégiumaOM azonosító: 201354Felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001086/2015

Beiratkozás leendő technikusoknak

Közzétéve: 2017. július 07., péntek - 20:50Hirdetmény

Kedves leendő technikus tanulóink!

Érettségire épülő iskolai rendszerű OKJ-s technikus képzéseinket (1 éves) azoknak a tanulóknak hirdetjük, akik érettségi vizsgát tettek ágazati szakmai tantárgyból:

A technikus tanulók 13. évfolyamra történő beiratkozásának időpontjai:

A beiratkozáson azon tanulóknak is meg kell erősíteni jelentkezési szándékukat, akik már beadták jelentkezési lapjukat képzéseinkre.

Aki a jelentkezési laphoz nem csatolta a 12. évfolyam év végi eredményeit tartalmazó középiskolai bizonyítvány másolatát, illetve az érettségi bizonyítvány másolatát, az a beiratkozáskor még pótolhatja.

A megjelölt időpontok valamelyikén várunk minden technikus tanulónak jelentkezett diákot!