fejléckép1fejléckép2fejléckép3fejléckép4
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma

Szakmai bemutatón jártunk

Közzétéve: 2017. július 07., péntek - 09:54Hír, Kép, Szakma

2017. június 26-án Mezőfalván jártunk a Monsanto-JAM által szervezett teleplátogatáson. A programon részt vettek a nyári gyakorlatos diákjaink Vadainé Tikász Gabriella szakmai tanár kíséretében. Az előadást Hajdu Attila TD / fejlesztőmérnök tartotta az érdeklődő ifjúság számára. A DEKALB hibrid kukorica portfólió bemutatása során megtudtuk többek között, hogy melyek a leggyakoribb technológiai hibák, mik a tőszámajánlások, milyen marketing módszereket alkalmaznak.

A szántóföldi bemutatót követően vendégül láttak bennünket és egy törökszentmiklósi diák csapatot Rácalmáson a Jankovich Kúriában. Ezúton is köszönjük a Monsantonak és a Junior Achievement Magyarországnak a finom ebédet és a tartalmas, színes szakmai programot