fejléckép1fejléckép2fejléckép3fejléckép4
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és KollégiumaOM azonosító: 201354Felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001086/2015

Szakmai rendezvényen jártunk

Közzétéve: 2017. szeptember 13., szerda - 12:45Hír, Kép, Szakma

A magyar növényfajtakísérlet 125. évfordulója alkalmából ma a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal Növénytermesztési és Kertészeti Igazgatósága (NÉBIH-NKI), valamint a Nemzeti Agrár Kamara (NAK) napraforgó fajtabemutatót tartott, amelyen a Balásházys mezőgazdasági technikus diákok is részt vettek Nagy Olga és Vadainé Tikász Gabriella szaktanárok kíséretében. A szántóföldi bemutató után szakmai előadásokat tartottak: Lukács József a NÉBIH-NKI elnökhelyettese, Szabó Sándor NAK Hajdú-Bihar megyei elnök, Tóth András NÉBIH-NKI állomásvezető, Szekrényes Gábor NÉBIH-NKI témavezető.

Az érdekes szakmai programok után egy finom ebédre is megvendégeltek bennünket a szervezők! Ezúton is köszönjük ezt az élményekben gazdag, felejthetetlen napot!