fejléckép1fejléckép2fejléckép3fejléckép4
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma

Tarolt a Balásházy a helytörténeti vetélkedőn

Közzétéve: 2018. április 19., csütörtök - 08:01Dicsőség, Hír, Kép

A 2017/2018-as tanévben a Szent József Kollégium és a Járom Kulturális Egyesület FŐNIX ÉS BÁRÁNY címmel helytörténeti vetélkedőt hirdetett 2-3 fős csapatok részére. A vetélkedő részét képezte három írásbeli feladatlap kitöltése, egy ismeretterjesztő előadás meghallgatása és egy városvezetéssel egybekötött akadályverseny feladatainak megoldása. A döntőt 2018. április 11-én, a város napján rendezték, ahol nyolc csapatból az első négy helyen iskolánk tanulói végeztek. Felkészítő tanáruk Soltész Adrienn volt.

I. helyezett csapat: Dajka Attila (11.b), Kállai Zsolt (11.b), Molnár Márk (11.b)

II. helyezett csapat: Csengeri Regina (10.b), Ladányi Lídia (10.b), Vértesi Nikoletta (10.b)

III. helyezett csapat: Katonka Kitti Katalin (10.b), Kerekes Nikolett (10.b), Szilágyi Tamara (10.b)

IV. helyezett csapat: Darvas Petra (11.b), Molnár Boglárka (11.b), Nagy Balázs (11.b)

Gratulálunk a csapatoknak a szép eredményhez!