fejléckép1fejléckép2fejléckép3fejléckép4
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma

Tanáraink

Nagyné Biró Edit
  • Nagyné Biró Edit (megbízott intézményvezető)
  • Szak: agrármérnök, közgazdász, mérnöktanár
  • Email: titkarsag@balashazy.unideb.hu
  • Fogadóóra: kedd 9:45 - 10:30
Kovács Árpádné Molnár Judit
  • Kovács Árpádné Molnár Judit (intézményvezető 2014-2017 †)
  • Szak: matematika, informatika
Dr. Cserpák Ferencné
  • Dr. Cserpák Ferencné (címzetes igazgató)
  • Szak: matematika, fizika
Kunkli Erzsébet
  • Kunkli Erzsébet (közismereti intézményvezető-helyettes)
  • Szak: matematika, fizika, informatika
  • Fogadóóra: szerda 10:40 - 11:25
Kaszab Istvánné
  • Kaszab Istvánné (kollégiumvezető)
  • Szak: agrármérnök, mérnöktanár
  • Fogadóóra: szerda 15:30 - 16:30
Lévai Imre
  • Lévai Imre (gyakorlati oktatásvezető)
  • Szak: agrármérnök, mérnöktanár
Bakos Attila
  • Bakos Attila
  • Szak: testnevelés
  • Fogadóóra: péntek 12:30
Bálega Julianna
  • Bálega Julianna
  • Szak: közgazdász
Balláné Lestyán Klára
  • Balláné Lestyán Klára
  • Szak: gazdasági agrármérnök, közgazdásztanár
  • Fogadóóra: hétfő 11:35 - 12:20
Baloghné Bigus Angéla
  • Baloghné Bigus Angéla
  • Szak: társadalomismeret, etika
Bánné Kanál Enikő
  • Bánné Kanál Enikő
  • Szak: közgazdász
Bársony Attila
  • Bársony Attila (kollégiumi nevelő)
  • Szak: történelem
  • Fogadóóra: hétfő 12:00 - 14:00
Bécsi Zoltánné Maczkó Adrienn
  • Bécsi Zoltánné Maczkó Adrienn
  • Szak: magyar
  • Fogadóóra: csütörtök 10:40 - 11:25
Bencze Rita
  • Bencze Rita
  • Szak: angol, magyar
Bikesicsné Ország Katalin
  • Bikesicsné Ország Katalin
  • Szak: magyar, történelem
  • Fogadóóra: csütörtök 8:45 - 9:30
Birki-Orosz Judit
  • Birki-Orosz Judit
  • Szak: matematika
  • Fogadóóra: szerda 13:25 - 14:10
Buglyó Roland
  • Buglyó Roland
  • Szak: magyar, történelem
  • Fogadóóra: kedd 11:35 - 12:20
Buglyó-Kósik Anikó
  • Buglyó-Kósik Anikó
  • Szak: matematika, kémia, mentálhigiéné
  • Fogadóóra: kedd 11:35 - 12:20
Csiszárné Józsa Emma
  • Csiszárné Józsa Emma
  • Szak: agrármérnök, mérnöktanár
Csordásné Bálint Melinda
  • Csordásné Bálint Melinda (könyvtáros)
  • Szak: matematika, könyvtárostanár
  • Fogadóóra: kedd 9:45 - 10:30
Cziberéné Lipták Edina
  • Cziberéné Lipták Edina
  • Szak: angol
  • Fogadóóra: szerda 10:40 - 11:25
Czimbalmos Csaba Zsolt
  • Czimbalmos Csaba Zsolt
  • Szak: testnevelés
Demény András
  • Demény András
  • Szak: angol
  • Fogadóóra: szerda 10:40 - 11:25
Domokos István
  • Domokos István
  • Szak: agrármérnök
  • Fogadóóra: hétfő 10:40 - 11:25
Dr. Fazakasné Kaló Klára
  • Dr. Fazakasné Kaló Klára
  • Szak: biológia
Dr. Pálinkás Sándor
  • Dr. Pálinkás Sándor
  • Szak: gépészmérnök
Dr. Pornóiné Orosz Éva
  • Dr. Pornóiné Orosz Éva (kollégiumi nevelő)
  • Szak: történelem, pedagógia
  • Fogadóóra: hétfő 15:00 - 16:00
Dr. Takács Ferencné
  • Dr. Takács Ferencné
  • Szak: matematika, informatika
  • Fogadóóra: csütörtök 11:35 - 12:20
Ecsedi Zsolt
  • Ecsedi Zsolt
  • Szak: agrármérnök, mérnöktanár
  • Fogadóóra: kedd 12:30 - 13:15
Éll Ninetta Klára
  • Éll Ninetta Klára
  • Szak: német
  • Fogadóóra: hétfő 10:40 - 11:25
Fehér-Wargha Ibolya
  • Fehér-Wargha Ibolya
  • Szak: ének-zene
Fekete András
  • Fekete András (kollégiumi nevelő)
  • Szak: történelem
  • Fogadóóra: hétfő 15:00 - 16:00 (kollégium), csütörtök 12:30 - 13:15
Fekete István
  • Fekete István
  • Szak: élelmiszeripari agrármérnök
Fodor Márta
  • Fodor Márta
  • Szak: német
Gali Beáta
  • Gali Beáta
  • Szak: közgazdász
  • Fogadóóra: hétfő 8:45 - 9:30
Grünvaldné Szűcs Éva
  • Grünvaldné Szűcs Éva
  • Szak: agrármérnök, mérnöktanár
Guba Attila
  • Guba Attila
  • Szak: biológia, környezettan
Jávor Szilárd Ágoston
  • Jávor Szilárd Ágoston
  • Szak: agrármérnök, mérnöktanár
Juhász Tamás
  • Juhász Tamás (ifjúságvédelmi felelős)
  • Szak: biológia, kémia
  • Fogadóóra: kedd 14:25 - 15:10 (ifjúságvédelem), csütörtök 9:45 - 10:30
Kabainé Mile Ilona
  • Kabainé Mile Ilona
  • Szak: agrármérnök, mérnöktanár
Kalocsainé Abuczki Erika
  • Kalocsainé Abuczki Erika
  • Szak: agrármérnök, mérnöktanár, biológia
Kerekes Erika Adrienn
  • Kerekes Erika Adrienn
  • Szak: közgazdász
Király Zoltán
  • Király Zoltán (Iskolapszichológus)
  • Szak:
Kisházi Béla
  • Kisházi Béla
  • Szak: testnevelés
  • Fogadóóra: hétfő 11:35 - 12:20
Kiss Zoltán
  • Kiss Zoltán (kollégiumi nevelő)
  • Szak: történelem, kertész üzemmérnök
  • Fogadóóra: hétfő 15:00 - 16:00
Kondorné Márta Mariann
  • Kondorné Márta Mariann
  • Szak: német, ügyvitel
  • Fogadóóra: péntek 8:45 - 9:30
Kozma Attila
  • Kozma Attila
  • Szak: testnevelés
  • Fogadóóra: csütörtök 8:45 - 9:30
Mogyorósiné Végh Zsuzsanna
  • Mogyorósiné Végh Zsuzsanna
  • Szak: matematika, közgazdász
  • Fogadóóra: péntek 9:45 - 10:30
Molnár Tibor
  • Molnár Tibor (kollégiumi nevelő)
  • Szak: pedagógia
Nagy Erika
  • Nagy Erika
  • Szak: magyar
  • Fogadóóra: csütörtök 10:40 - 11:25
Nagy Olga
  • Nagy Olga
  • Szak: közgazdász, mérnöktanár, kertészmérnök
  • Fogadóóra: szerda 9:45 - 10:30
Papp Tímea Réka
  • Papp Tímea Réka (kollégiumi nevelő)
  • Szak: matematika, fizika
  • Fogadóóra: hétfő 15:00 - 16:00
Pósa Ibolya
  • Pósa Ibolya
  • Szak: testnevelés, német
  • Fogadóóra: szerda 8:45 - 9:30
Sánta Klaudia
  • Sánta Klaudia
  • Szak: élelmiszerbiztonsági és -minőségi mérnök
Sinayné Tar Judit
  • Sinayné Tar Judit
  • Szak: angol
  • Fogadóóra: kedd 10:40 - 11:25
Soltész Adrienn
  • Soltész Adrienn
  • Szak: történelem
  • Fogadóóra: hétfő 10:40 - 11:25
Somlyai Vera
  • Somlyai Vera
  • Szak: angol
Szabó Ádám László
  • Szabó Ádám László
  • Szak: történelem, földrajz
Szűcs Márta
  • Szűcs Márta
  • Szak: angol
  • Fogadóóra: kedd 10:40 - 11:25
Tanka János
  • Tanka János
  • Szak: informatika
  • Fogadóóra: kedd 11:35 - 12:20
Tóth Róbert
  • Tóth Róbert
  • Szak: biológia, informatika
  • Fogadóóra: kedd 11:35 - 12:20
Vadainé Tikász Gabriella
  • Vadainé Tikász Gabriella
  • Szak: agrármérnök, mérnöktanár
  • Fogadóóra: csütörtök 10:40 - 11:25
Vályi Elek
  • Vályi Elek
  • Szak: agrármérnök, mérnöktanár
  • Fogadóóra: péntek 8:45 - 9:30
Vas Erika
  • Vas Erika
  • Szak: matematika, fizika
  • Fogadóóra: szerda 10:40 - 11:25

GYES-en lévő tanáraink