fejléckép1
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma

Erasmus+ helyzetjelentés

Közzétéve: 2016. november 17., csütörtök - 10:46Erasmus+, Hirdetmény

Üdvözletünket küldjük Törökországból, ahol “Erasmus+ Stratégiai partnerségek” projektindító találkozón veszünk részt a török, bolgár és német partnerekkel.

Azon 76 magyar iskola közé tartozunk, akik ebben a pályázati fordulóban Európai Uniós forrásból meg tudják valósítani projektötletüket. 19 350 EUR (kb. 6 000 000 Ft) támogatás áll rendelkezésünkre, amit elsősorban tanárok és diákok képzésére fordíthatunk 2016. november és 2018. novembere között. A témánk szerteágazó, de a tolerancia, az erőszakmentesség a társadalomban és az iskolában elsődleges szerepet játszik.

Csatlakozz Te is a projektünkhöz, amennyiben kedvet érzel a közös munkához. A legjobban teljesítő diákoknak lehetőségük lesz külföldi projekttalálkozókon is részt venni.

Jelentkezésed a következő e-mail címekre küldd 2016. november 30-ig:

További információkat hamarosan az iskola honlapján illetve Facebook oldalán olvashattok.