fejléckép1
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma

Útban a duális képzés felé

Közzétéve: 2018. február 09., péntek - 09:14Hirdetmény, Kép, Szakma

Iskolánk és az Alföld Tej Kft. együttműködési tárgyalásokat indított annak érdekében, hogy támogassuk hazánk tejipar ágazatának munkaerő igényét jól képzett tanulóink által. Az együttműködés lehetőséget biztosít arra, hogy intézményünk az Alföld Tej Kft.-vel közösen olyan élelmiszeripari szakembereket biztosítson az ipar számára, akik jól hasznosítható, gyakorlatias ismeretekkel rendelkeznek. Az Alföld Tej Kft. a hazai tejipar egyik legmeghatározóbb szereplője, aki termelési kapacitásának fenntartása és bővítése érdekében folyamatosan igényli a jól képzett élelmiszeripari szakembereket. Iskolánk elkötelezett abban, hogy képzéseiben minél nagyobb teret biztosítson az élelmiszeripari vállalatok számára annak érdekében, hogy a nálunk végzett fiatal szakemberek, olyan gyakorlatias tudással rendelkezzenek, melyek kielégítik a cégek igényeit.