fejléckép1
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma

Megújuló környezetben az új szakgimnáziumi képzéseink

Közzétéve: 2018. március 09., péntek - 12:45Hír, Kép, Szakma

Fenntartónk, a Debreceni Egyetem sikeres pályázati tevékenységének köszönhetően fejleszti a gyakorlati képzésünket, környezetünket a munkaerő-piaci elvárásoknak megfelelően. A megújult környezetben lehetőség nyílik a tanulóknak az élelmiszeripar, mezőgazdaság illetve a kertészet és parképítés ágazati képzésen belül a korszerűbb gyakorlati oktatásra. A duális képzéshez igazodóan alakítjuk ki gyakorlati képzésünk színtereit, melyet nagy örömmel vesznek birtokukba tanulóink és tanáraink egyaránt. Itt készítjük fel tanulóinkat azokra a munkaköri feladatokra, amelyek várnak rájuk a munkavégzés során.