fejléckép1
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma

Csengerben jártunk, érmeket hoztunk!

Közzétéve: 2018. április 12., csütörtök - 09:25Hír, Kép

2018. április 5-én versmondóink Csengerben a Kisvárdai SZC Ady Endre Középiskolája és Kollégiumában jártak, ahol a hagyományos Ady Napok keretében megrendezett versmondó versenyen vettek részt. Az ismeretség Balassagyarmatról származik, januárban az ottani versmondó versenyen vívták ki az Ady intézményvezetőjének rokonszenvét, így látogathattak el a nívós, meghívásos versenyre, ahol 22 tehetséggel mérhették össze versmondó tudásuk.

Az eredményhirdetés ismét euforikus pillanat volt: Tóth Máté, 11.c osztályos diákunk első lett, Csökmei Henrik, 11.d osztályos tanulónk pedig harmadik helyezést ért el. Diákjainkat Nagy Erika és Bécsi Zoltánné Maczkó Adrienn tanárnők készítették fel, és kísérték el a versenyre, mely szeretetteljes légkörben zajlott, és kiváló szervezés valamint nagyszerű vendéglátás jellemezte.

Reméljük jövőre, ugyanitt, ugyanilyen sikerrel…!!! Ismét szívből gratulálunk!