Minden téren jobbak voltunk, mint tavaly!

Tanulóink a tavalyi eredményeket is túlszárnyalták az Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyén. Az országos döntőbe hat diákunk jutott be, köztük egy élelmiszeripari ágazaton.

A mezőgazdászok versenyén Arany Kinga (12.c) a második helyezést érte el, így ő képviselhette iskolánkat a szolnoki díjátadón. Bácsi Eszter (12.c) a negyedik, Nagy Imre (12.c) a nyolcadik, Hudácskó Ádám (12.d) a 11., Konc Zoltán (12.d) pedig a 25. helyen végzett. Ezzel a 31 fős döntős mezőnyben a Balásházy képviseltette magát a legnagyobb létszámban.

Az élelmiszeriparosok csoportjában Makula Sándor (12.c) a 21. helyezést érte el.

Felkészítő tanáraik (Balláné Lestyán Klára, Domokos István, Ecsedi Zsolt, Fekete István, Nagyné Biró Edit és Sánta Klaudia) mellett az iskola minden tanára és diákja nevében gratulálunk nekik.

Valamint itt jegyeznénk meg, hogy egyet azért még lehet feljebb lépni, úgyhogy felkészül az idei 11. b, c, és d osztály! ;)

– T.R. –