Ballag már a vén diák

Ez egy ilyen hangos időszak. A traktoros felvonulás és a szerenád után a ballagás ideje is elérkezett. Az ének most is szólt, noha az örömbe ezúttal szomorúság is vegyült. Öt osztályból több, mint száz végzős kapta meg a tarisznyát és az életre szóló jó tanácsokat. Az egyetem részéről ezúttal dr. Jávor András, rektori főtanácsadó tisztelte meg iskolánkat beszédével.

Ahogy az nálunk lenni szokott, a tanulmányi és közösségi munkáért járó jutalomkönyveket is az ünnepség keretében adta át Nagyné Biró Edit, megbízott intézményvezető. A díjazottak névsora:

• Bálint Klementina, Barta Kata, Bartha Kriszta, Csősz Petra, Dinnyés Dóra, Farkas Alexandra, Farkas Ildikó, Fülep Richárd, Kaposvári Zsófia Ágnes, Major Szilvia, Nagy Katalin, Nagy Lilla, Nikolics Vivien, Risi Petra, Szima Dávid (12.a)
  • Nagy Izabella, Rédai László, Szegedi Gréta (12.b)
  • Arany Kinga, Bácsi Eszter Ilona, Fúró Fruzsina, Kathy Márta, Kiss Virág, Makula Sándor, Nagy Imre (12.c)
  • Hudácskó Ádám Gyula, Koncz Zoltán Szabolcs, Nagy Fanni, Szobonya Dániel (12.d)
  • Györfi György, Hevesi Kristóf (12.e)