fejléckép1fejléckép2fejléckép3fejléckép4
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma

DE Kossuth Gyakorló Tehetségnap: Mi is ott voltunk

Közzétéve: 2018. június 09., szombat - 14:49Hír, Kép

A Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája idén is megszervezte a Tehetségnapot. A Kossuth-os tanulók mellett a Balásházy diákjai is bemutatkozási lehetőséget kaptak.

A Tehetségnap egy olyan lehetőség intézményünk életében, amikor itthon láthatjuk a diákjainkat azokkal a produkciókkal, amiket eddig nemzetközi, vagy országos versenyeken mutattak be. Az egész éves munka eredményei – legyen az egy prezentáció, poszter, színpadi-, vagy sportbemutató – azt bizonyítják, hogy minden területen van tehetséges diákunk – hangsúlyozta Futóné Monori Edit intézményvezető a rendezvény megnyitóján.

Az iskolánkat képviselő tanulók:

Felkészítő-mentor tanárok: Papp Tímea Réka, Mogyorósiné Végh Zsuzsanna, Vadainé Tikász Gabriella, Nagy Erika, Ecsedi Zsolt, Fekete István, Sánta Klaudi, Buglyó Roland

Kiállított anyagaink

Forrás és további fotók: hirek.unideb.hu