Vakációzni mentünk…

…de előtte még csináltunk egy fergeteges bulit. :)

A DÖK-nap hagyományosan a tanév végén kerül megrendezésre. Ezúttal az utolsó tanítási napot választottuk. Az idő nem volt kegyes. Bár az eső nem esett, a nagy szél miatt a nap legnagyobb eseményét, a főzőversenyt majdnem le kellett fújni. Végül találtunk magunknak egy szélvédett zugot, ahol tanárok és diákok együtt, jó hangulatban töltötték el a délelőttöt.

Amíg pörköltek, slambucok, gulyások, lepcsánkák és grillkolbászok főttek és sültek, addig a diákok érdekes kvízeket oldottak meg, ami fontos pontokat jelentett a DÖK-napi versenyben. Volt persze móka is. Előkerültek a társasjátékok, valamint Somogyi Tibor és Buglyó Roland tanár urak slam poetry-vel szórakoztatták a jelenlévőket.

Talán nem túlzás azt állítani, hogy aki jelen volt, nagyon jól érezte magát. Mivel a főzéssel kicsit megcsúsztunk, az eredményhirdetésre már nem jutott idő. De pótolni fogjuk, méghozzá a pénteki tanévzáró ünnepségen. Gyertek, búcsúztassuk együtt a tanévet!