Sajtószemle a Szakmai Fórum után

Fennállásának eddigi csaknem 80 évében többezer szakembert képzett a DE Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma. Közülük sokan magas rangú állami, vagy helyi tisztségeket, vállalatvezetői pozíciót töltenek, vagy töltöttek be. Ezek a sikeres üzletemberek, polgármesterek, oktatók és kutatók, illetve kiváló sportolók osztották meg a jelenlegi diákokkal, saját életútjukon keresztül, hogyan építették fel karrierjüket, és milyen alapot adott mindehhez az egyetemi gyakorlóiskola.

Újra iskolapadban! Jó érzés volt egykori középiskolámban a Balásházy-ban találkozni a mai diákokkal Debrecen-Pallagon. Az ő kezükben a jövő agráriuma. Tudásukon, erejükön, kitartásukon múlik, hogy a globális kihívásokra hogyan találjuk meg a választ. Én nagyon bízom bennük!!! – írta Nagy István agrárminiszter, iskolánk volt diákja a személyes Facebook oldalán.

Forrás: hirek.unideb.hu

További tudósítások: dehir.hu, civishir.hu, agronaplo.hu, m5

Saját beszámolóval és fotókkal is jelentkezünk hamarosan.