Kollégiumi farsang

Kollégiumunk egyik hagyományos rendezvénye a farsangi ünnepség, amit idén is megtartottunk. A kollégista diákok már kora délutántól a konyhában tüsténkedtek. A vacsora előtt viszont még egy körverseny várt rájuk, ahol csapatokba szerveződve nyolc állomáson kellett humoros fejtörőket megoldaniuk. A nyertes csapatok ajándékban is részesültek, a vesztesek pedig takaríthattak.

Aztán végre eljött a vacsora ideje. Az esemény különlegessége, hogy ilyenkor a kollégium nevelőtanárai szolgálják ki a diákokat. A szendvicsek, palacsinták és kókuszgolyók egytől egyig elfogytak, de azért az állomásfőnököknek és a meghívott mérnöktanár szakos hallgatóknak is jutott bőségesen.

Végül már csak a Pallag Alapítvány támogatását szeretnénk megköszönni, ami ezúttal a hangtechnika biztosításában segített.