Foci sikerek

Az elmúlt napokban több diákunk is jelentős sportsikereket ért el.

Kijutott az EB-re a magyar U17-es válogatott a hazai rendezésű Eb-selejtező elitkör fordulói alapján. A keret tagja Major Sámuel, 10.e osztályos magántanulónk, a Red Bull Salzburg játékosa.

Pintye Vivien, 11.e osztályos diákunk a női U19-es válogatott stabil tagja. Vivien a DEAC és a Debreceni Labdarúgó Akadémia játékosa. A női U19-es csapat a tavalyi Eb-győztes spanyolok vendége lesz április 1. és 10. között az Európa-bajnoki elitkör küzdelmeiben.

Futsal

A Diákolimpia Városi Döntőjében iskolánk futsal lánycsapata V-VI. korcsoportban első helyezést ért el. A következő kihívás a megyei döntő.

A csapat tagjai: Komlósi Lilla, Keczán Zsanett, Nagy Mirella, Kunkli Kitti (9.e), Papp Boglárka, Szabó Nikolett (10.e), Éles Réka, Bécsi Barbara, Horváth Viktória és Kakócz Adelina (11.e)

Hiányzók: Horváth Petra és Pintye Vivien (11.e)

Felkészítő tanár: Buglyó Roland

Gratulálunk mindenkinek, és sok sikert kívánunk a folytatáshoz.