Tanulóink mindenképpen nyertek!

Az elmúlt néhány hétben két országos szakmai versenyt is rendeztek. Az Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyének (ÁSZÉV) országos döntőjében a végzőseink, az Országos szakmai tanulmányi verseny (OSZTV) döntőjében pedig technikusaink remekeltek.

ÁSZÉV

 • Mezőgazdaság ágazat
  • Csanádi Zádor: 5. helyezés (12.d)
  • Tóth Máté: 10. helyezés (12.c)
  • Szabó Kristóf: 15. helyezés (12.c)
  • Lajter József: 16. helyezés (12.c)
  • Ignácz Dávid Kevin: 20. helyezés (12.c)
  • Kécz Máté: 22. helyezés (12.d)
  • Bodnár Lilla: 25.helyezés (12.d)
  • Nagy Dániel: 27. helyezés (12.c)
  • Kovács Enikő Diána: 30. helyezés (12.d)
 • Élelmiszer ágazat
  • Csák Gyula: 15. helyezés (12.c)

OSZTV

 • Mezőgazdaság ágazat
  • Koncz Zoltán Szabolcs: 11. helyezés (5/13.a)
  • Nagy Imre: 7. helyezés (5/13.a)
 • Élelmiszeripar ágazat
  • Kathy Márta: 14. helyezés (5/13.a)

Tanulóink mindenképpen nyertek, hiszen bejutottak az országos döntőbe, szakmai tapasztalatokkal és felvételi plusz pontokkal gyarapodtak, és még  világot is láttak. Ezt hangsúlyozta ki Filep Miklós intézményvezető is, amikor iskolagyűlés keretében köszöntötte a versenyzőket.

Felkészítő tanárok: Kalocsainé Abuczki Erika, Vadainé Tikász Gabrielle, Sánta Klaudia, Fekete István, Balláné Lestyán Klára, Csernyi Anita, Nagyné Biró Edit, Csiszárné Józsa Emma, Ecsedi Zsolt, Domokos István, Lévai Imre.