Ballagás

Idén mintegy száz végzős diákunk vett részt a ballagási ünnepségen, ahol a dicsérő szavak, jó tanácsok és intelmek mellett természetesen egy kis műsor és a négy év alatt elért eredmények jutalmazása is megtörtént.

A délelőtt az iskola díszítésének jegyében telt. Virágba borultak a tantermek és a folyosók, miközben a készülődés vidám hangulata járta át az épületet. Szerencsére az időjárás is kegyes volt hozzánk, így kora délután minden készen állt az ünnepség megkezdéséhez.

A végzősök kivonulása után Filep Miklós intézményvezető beszéde következett, majd a ballagtató és a ballagó osztályok kölcsönös elköszönése. A 11. évfolyam nevében Vértesi Nikoletta, a 12. évfolyam nevében pedig Csökmei Henrik búcsúzott. Tóth Máté szavalt, Ladányi Benedek citerázott, Hűse Krisztina és Antal Petra pedig énekeltek. A léggömbök szélnek eresztése előtt még a jutalomkönyvek átadására került sor, ami idén különösen hosszúra nyúlott. :)

A jutalmazottak névsorát az alábbi állományban olvashatják, de néhány nevet azért külön is kiemelnénk.

• Évfolyamelső: Sipos József András (12.e), kitűnő átlaggal
  • Az év legsikeresebb diákja: Tóth Máté (12.c) és Csökmei Henrik Imre(12.d), megosztva
  • Jó tanuló, jó sportló: Csanádi Zádor (12.d), íjászatban elért eredményeiért

A továbbiakban a szavak helyett beszéljenek a képek!