Kedves Balásházys Diák! Tisztelt Szülő!

Sikeres felvételi eljárás eredményeként már középiskolásként egyetemi polgár lettél a Balásházy Gyakorlóban. Köszönjük, hogy iskolánkat választottad!

A beiratkozással kapcsolatban az alábbi tájékoztatást szeretnénk átadni.

• Időpont: 2019. június 21. (péntek) 10:30 – 13:30
  • Helyszín: Az iskola főépülete

Busz menetrend

Igény szerint kollégiumi elhelyezést biztosítunk, melyet a beiratkozáskor kell igényelni.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok

• Általános iskolai bizonyítvány
  • Személyi igazolvány, lakcímkártya
  • Születési anyakönyvi kivonat (eredeti)
  • Adóazonosító kártya
  • TAJ kártya
  • Oltási kiskönyv általános iskolából (amennyiben az orvosi vizsgálaton nem adta le)
  • Szakorvosi lelet, vagy zárójelentés fénymásolata (ortopédiai, allergológiai, szemészeti, kardiológiai, stb.) – ha van
  • Szakértői vélemények (SNI, BTM felmentések) – ha van
  • Hátrányos helyzetet (HH), halmozottan hátrányos helyzetet (HHH) igazoló dokumentum – ha van
  • Rendszeres gyermekvédelmi kedvezményt igazoló határozat – ha van
  • Tanulói adatlap (szakgimnázium, sportgimnázium, természettudomány/sport orientációs gimnázium)
  • Kitöltött kollégiumi jelentkezési lap (csak leendő kollégistáknak)

A beiratkozáskor rendezendő

• Diákigazolvány igényléséhez az okmányirodában beszerzett Nemzeti Egységes Kártyarendszer (NEK)
  • A házirend szerint kötelező iskolai nyakkendő/sál (2 200 Ft) és az iskolai póló (2 200 Ft)
  • Tanulói biztosítás megkötése ajánlott, melyet a helyszínen lehet rendezni.
  • Egyéb felmerülő költségek: 2 000 Ft.

A folyamat meggyorsítása érdekében kérjük, hozzák magukkal a fenti dokumentumok fénymásolatait (kivéve általános iskolai bizonyítvány), és a kitöltött tanulói adatlapot!

Várunk mindenkit szeretettel.