Műhelyfejlesztés

Iskolánk a tehetséggondozó műhelye, a 10000 Lóerő Klub számára 1.700.000 Ft összegű vissza nem térítendő támogatást nyert.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által támogatott Nemzeti Tehetség Program céljai között szerepel a tehetségsegítés feltételrendszerének javítását célzó eszközök beszerzésének támogatása. A nyert összegből sikerült berendeznünk az iskola felújított műhelyét. Vettünk 2 szervizkocsit, satut, satupadot, zsiráfemelőt, fúrókat, csiszolókat, kompresszort, légkulcsot és mindent, amire szükség lehet a Klub gyakorlati foglalkozásain.

A pályázat megírását ezúton is köszönjük Lévai Imre, gyakorlati oktatásvezetőnek, aki a 10000 Lóerő Klub tiszteletbeli tagja és Vadainé Tikász Gabriellának, a 10000LEK koordinátorának. Köszönjük továbbá az összeszerelést diákjainknak: Bényi Benedek Csaba, Győrfi Mátyás, Lajter József, Nagy Levente és Nagy Márton