Közgázos tanulóink ismét dobogón végeztek az IKTV-n

Az idei évben is sikeresen szerepeltek a közgazdasági ágazatos tanulóink az Ihrig Károly Tanulmányi Versenyen, melyet a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kara hirdetett meg a gazdaságtudományok iránt érdeklődő középiskolásoknak. A verseny témája az e-sport volt. A mikulásnapi döntő 6 csapata között a Balásházy duplán képviseltette magát:

  • 12.b „Cogito ergo sum” (2. helyezés): Katonka Kitti Katalin, Ladányi Lídia és Vértesi Nikoletta
  • 9.c „Pallagi gazdisok” (6.helyezés): Kindris Zsófia, Kovács Fruzsina és Bagi Dominik

A végzőseink minden évben ott voltak a döntőben, ezúttal a 2. helyezettnek járó díjnak örülhetnek, a 2020-as Campus Fesztiválra szóló bérleteiknek.

Felkészítő tanáruk Mogyorósiné Végh Zsuzsanna tanárnő. Gratulálunk!