Az új képzéseinket népszerűsítettük

Ezúttal a Szoboszlói Úti Általános Iskola Pályaválasztási élménynapján lehettünk ott. Az iskolánkban folyó képzéseket interaktív bemutatókkal ismertettük diákjaink és tanáraink részvételével. Érdekes kvízkérdések segítségével nyertek betekintést a „szoboszlais” diákok a mezőgazdaság, élelmiszeripar, kertészet, logisztika, földmérés-térinformatika és közgazdaságtan rejtelmeibe. DLA-s diákjaink a sportgimis létről, a 10000 Lóerő Klub tagjai pedig sikeres pályázatokról, szakmai versenyekről és a „balásházys” traktoros ballagásról beszéltek PallaGida kíséretében.

Iskolánkat képviselték: Buglyó Roland és Ecsedi Zsolt tanár urak, Kerekes Eszter 11.c, Nagy Levente 10.c, Ecsegi Zsolt 10.e, Gyulai József 10.e osztályos tanulók, valamint Kunkli Erzsébet intézményvezető-helyettes.

Köszönjük a meghívást!