Jubileumi rendezvénysorozatra készülünk

Az intézményben folyó középiskolai oktatás 80. évfordulója alkalmából meghirdetett rendezvénysorozat keretében 2020. február 20-án került sor a volt balásházys tanárok találkozójára.

A vendégeket Somorjai László nyugdíjas kollégánk, a jubileumi bizottság tiszteletbeli elnöke, Filep Miklós intézményvezető és Kaszab Istvánné a jubileumi bizottság tagja fogadták. A találkozón tájékoztattuk volt kollégáinkat a jubileumi év várható rendezvényeiről és a kiírt pályázatokról.

Volt tanáraink, nyugdíjas kollégáink segítségével kezdjük el szervezni a 2020. június 26-27-re tervezett pallagi diákok találkozóját, ahová a volt balásházys diákokat szeretettel várjuk egy osztály, iskola, tanár-diák találkozóra. A jó hangulatú teadélután keretében pedig most is volt lehetőség egy kis beszélgetésre, régebbi történetek felidézésére.

Fotók: Tanka János tanár úr