Jótékonysági Gálaműsor 2020

Két éve nagy sikert aratott az akkor először megrendezett gálaműsorunk, ezért úgy döntöttünk, hogy idén, a jubileumi rendezvénysorozat részeként újra várunk minden jelenlegi és végzett diákot, szülőt, kollégát, ismerőst egy kellemes kikapcsolódásra.

A helyszín ezúttal is a Vojtina Bábszínház lesz, az időpont pedig március 14., szombat. A műsor 18 órakor kezdődik, és várhatóan 20 óráig tart. Kérjük, hogy időben érkezzenek.

A rendezvény nem titkolt célja a szórakozás, nosztalgiázás és csapatépítés mellett a Pallag Alapítvány anyagi támogatása. A belépőjegy felnőttek számára 4000, diákok számára 2000 forint, melyet az iskolában és a helyszínen is meg lehet vásárolni.

Amennyiben az eseményen nem tud részt venni, de az iskola működését mégis támogatná, kérjük vegye fel a kapcsolatot Sinayné Tar Judittal vagy Kaszab Istvánnéval, az alapítvány vezetőivel.