Pedagógusaink elismerése

Pedagógusnap alkalmából elismeréseket adott át a Debreceni Egyetem Tanárképzési Központja. A Főépület Aulájában június 8-án rendezett ünnepségen heten vehettek át kitüntetést példamutató tevékenységükért, kimagasló eredményeikért.

A Debreceni Egyetem Tanárképzési Kollégiuma 2019-ben alapította a Jausz Béla-díjat a tanárképzés, valamint az oktatás-nevelés terén elért, kimagasló eredmények elismerésére. A díjat ebben az évben Erdei András, a Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium intézményvezető-helyettese, Kunkli Erzsébet, a Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma intézményvezető-helyettese, vezetőtanára, Miklós Júlia, a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája vezetőtanára és Szabóné Kiss Ildikó, a Tóth Árpád Gimnázium intézményvezető-helyettese vehette át.

További részletek és fotók: hirek.unideb.hu