Tanévzáró ünnepség – FRISSÍTVE

Lezártuk a tanévet. Háromszor is.

A korábbi járványügyi intézkedések miatt az idei tanévzárót évfolyamonként rendeztük meg. Az ünnepség keretében nemcsak a tanévet értékeltük, és a legjobb tanulókat díjaztuk, hanem a trianoni békediktátum századik évfordulója alkalmából is megemlékeztünk.

Filep Miklós intézményvezető beszédében kihangsúlyozta, hogy az intézmény fennállásának 80. tanéve alkalmából tervezett jubileumi rendezvénysorozat a következő tanévben kerül megtartásra. A ballagást pedig, terveink szerint augusztus végén pótoljuk, hiszen ballagás nélkül tanév nem múlhat el.

A műsorban részt vevő tanulók: Hűse Krisztina Erika (10.b), Hajnal Csenge (10.c), Ladányi Benedek (10.c), Ramocsa Ferenc (10.c), Antal Petra (10.d)

A díjazottak

A tanévben kimagaslóan teljesítő diákok jutalmat vehettek át. A díjakat prof. dr. Jávor András egyetemi tanár, rektori főtanácsadó, Sinayné Tar Judit, a Pallag Alapítvány Kuratóriumának elnöke és Filep Miklós intézményvezető adták át.

• Évfolyamelsők
    • Katona Gréta (9.b) és Virágh Lili Fruzsina (9.c)
    • Hajnal Csenge (10.c)
    • Bácsi Edit Andrea (11.c)
  • Szakmai vándorserleg: Bácsi Edit Andrea (11.c)
  • Sportolói vándorserleg: Székelyhidi Sándor (10.e)
  • Jó tanuló – jó sportoló: Molnár Vivien Hajnalka (11.e)
  • Az év diákja: Hajnal Csenge (10.c)

A tanulmányi és közösségi munkáért, illetve a versenyeredményekért intézményvezetői dicséretben részesült diákok névsorát itt olvashatják.

Kellemes nyári szünetet kívánunk mindenkinek!