Tanévnyitó ünnepség

Ünnepélyes tanévnyitóval kezdődött a 2020-21-es tanév intézményünkben. Csaknem 150 kilencedikes diák vehette át ünnepélyes keretek között osztályfőnökeitől a Balásházy sálat és nyakkendőt, amely egyben iskolánk közösségébe tartozását, egyetemi polgárrá való válását is jelenti.

A kilencedikes tanulók technikumi osztályokban mezőgazdasági, kertész, logisztika, földmérő, földügyi és térinformatikus technikus valamint pénzügyi-számviteli ügyintéző szakokon 5 éves képzésben vesznek részt. Gimnáziumi tanulóink sportiskolai kerettanterv alapján valamint sport és természettudományi orientációs osztályokban kezdik el négyéves tanulmányaikat. Intézményünkben összesen több mint 500 diák kezdi el az idei tanévet.

A tanévnyitó ünnepség keretében a Lyukasóra tanári zenekar Tanka János tanár úr által írt Fogd a kezét! című dalával köszöntötte a kilencedikes és a felsőbb éves tanulókat. A zenekar tagjai: Papp Tímea, Domokos István, Ecsedi Zsolt, Fekete András, Tanka János.

Sikeres tanévet kívánunk minden Balásházys diáknak és oktatónak!