A Csokonai Ifjúsági Program bemutatása

Szeptember 29-én, Csokonai Színház művészei látogatták meg a kollégiumot, ahol diákjaink egy 180 perces előadáson vehettek részt a „Kimondhatatlanul” című interaktív szituációs program keretében.

Az előadás szerves része volt a diákokkal folytatott közös gondolkodás, melynek tárgya a családon belüli elszenvedett sérüléskeről szólt. Az eseményen minden diák a dramatikus formák elsajátítása révén, lehetőséget kapott  a napjainkban is egyre inkább előtérbe kerülő, nehezen feldolgozható téma megismerésre.

Az előadás jó hangulatban telt. Mindenki számára elgondolkodtató üzenetek fogalmazódtak meg. Külön köszönetet mondunk a Csokonai Színháznak, hogy iskolánk kollégista diákjai esélyt kaptak egy nem mindennapi előadás megtekintésére, melyet a Pallag Alapítvány támogatott. Ezúton is hálásak vagyunk az Alapítványnak, valamint Virágos Erzsébet iskolai szociális segítőnek, aki nagy részt vállalt az esemény megszervezésében.