Futsalban is a Balásházy nyerte a Diákolimpia megyei döntőjét

A Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Technikuma, Gimnáziuma és Kollégiumának V-VI. korcsoportos fiú futsal csapata kivívta a jogot, hogy országos selejtezőn biztosítsa a helyét a Pécsen megrendezendő döntőben. Eddig a srácok kitettek magukért, olykor remek játékkal rukkoltak elő, ha pedig akadozott a gépezet, akkor pedig küzdeni tudásból vizsgáztak jelesre. Mind a városi, mind a megyei döntőt veretlenül nyerték meg diákjaink, maguk mögé utasítva a Csokonai, és a futsal tudásáról méltán híres Berettyóújfalu csapatát.

Ezúton gratulálunk a megyei győztes csapatnak! Hajrá Balásházy!

A megyei döntőt nyert csapat tagjai: Ecsegi Zsolt, Csernely Márton, Gyulai József, Tercza Gergő, Perevuznik Makszim, Győri Róbert, Gönczör Patrik, Nagy Norbert, Török Adrián, Marozsán Dominik.

Felkészítő tanárok: Lovas Norbert, Buglyó Roland