Elballagtunk

Két év nehéz időszaka után végre felszabadultan, igazi ünnepi hangulatban, csodálatos környezetben, szeretteik jelenlétében ballaghattak el diákjaink.

Utolsó osztályfőnöki órájuk után alsóbb évfolyamos diáktársaik sorfala között vonultak fel a hagyományos ünnepi térre. A Himnusz eléneklése és az ünnepélyes zászlóátadás után Filep Miklós igazgató úr búcsúzott a végzősöktől. Kerekes Eszter 13. évfolyamos technikus hallgató különlegesen szép népdal-pop előadása után Kindris Zsófia 11.c osztályos tanuló a végzős, majd Hajnal Csenge 12.c osztályos az alsóbb osztályos diáktársaitól búcsúzott.

Filep Miklós igazgató úr az iskola és a Pallag Alapítvány nevében jutalomban részesítette azokat a ballagó diákokat, akik versenyeredményeikkel, szorgalmukkal, példamutató magatartásukkal, tehetségükkel gazdagították iskolánkat. Ezt követően került sor a hagyományos, a diákokat szimbolizáló léggömbök szélnek eresztésére, melyet Tanka János tanár úr “Új szelek” című dala kísért.

Sok sikert kívánunk a hétfőn kezdődő érettségi időszakra!