Sportsikerek a második félévben

Az iskola vezetősége, tanárai és diákközössége iskolagyűlésen köszöntötte az utóbbi hetekben sikeres eredményeket elért diákokat.

A gulyásverseny és Mészáros Ákos sikerei mellett a következő eredményekről kell még beszámolnunk:

• Feczkó Zoltán (9.g) karate sportág „kumite” (küzdelem) kategóriájában, a Diákolimpia döntőjében II. helyezést ért el.
  • Harcsa Dávid (11.e) futsal sportágban Magyar Kupa II. helyezést, Felnőtt Nemzeti Bajnokságon III. helyezést ért el csapattársaival. Ő az a tanulónk, aki felnőtt kategóriában is eredményt ért el.
  • Tóth Réka Edda (10.d) sportlövészet-légpisztoly V-VI. korcsoportos kategóriában a Diákolimpia Megyei Döntőjében III. helyezést ért el.

Az ünnepeltek a már hagyománnyá vált módon, diáktársaik sorfala előtt és a “We are the Champions” dallamára vonultak el.
Gratulálunk a szép eredményekhez!