Beszámoló az idei Gida táborból

Szeptember másodikán reggel a kilencedik évfolyam gidái kíváncsian várták, hogy milyen feladatokban vesznek majd részt.

Az időjárás azonban közbeszólt. A tervezett szabadtéri programok helyett életbe lépett a „B” terv. Gidáink az iskola épületén belül oldották meg a gida tábor feladatait. Összesen hat állomást kerestek fel az osztályokból kialakított versengő csapatok, ahol változatos feladatokban mérhették össze ügyességüket, tájékozottságukat és megfigyelő képességüket.

Az egyes állomásokon találhatóak voltak feladatok az iskola történetéből, amelyekről az információkat az osztálytermek és a folyosók dekorációiból szerezhették meg. Továbbá oldottak meg logikai feladatokat, feleltek kvíz-, valamint műveltségi kérdésekre a versengő csapatok.

A szellemi kihívások mellett adódtak ügyességi feladatok is. Különösen népszerű volt ezen belül a darts.

A versengő osztályok, a Pallag Alapítvány támogatásának köszönhetően „finom” jutalmazásban részesültek fáradozásaikért.

Köszönet, a jól sikerült, vidám hangulatú rendezvény lebonyolításáért, az érintett osztályfőnököknek, és segítőinknek.