Nyílt napok – FRISSÍTVE

Tisztelt érdeklődők!

Iskolánk október 18. és 20. között nyílt napokat tart az alábbi beosztás szerint.

• Október 18. (kedd)
    • Mezőgazdaság és erdészet ágazat (Mezőgazdasági technikus; Mezőgazdasági gépésztechnikus; Kertésztechnikus; Földmérő, földügyi és térinformatikai technikus)
  • Október 19. (szerda)
    • Egészségügy ágazat (Általános ápoló; Egészségügyi asszisztens; Egészségügyi laboráns)
    • Sport ágazat (Sportedző – sportszervező)
    • Gimnázium (4 évfolyamos)
  • Október 20. (csütörtök)
    • Gazdálkodás és menedzsment ágazat (Pénzügyi-számviteli ügyintéző)
    • Közlekedés és szállítmányozás ágazat (Logisztikai technikus)

Amennyiben érdeklődnek a technikumi vagy gimnáziumi képzéseink iránt, kérjük töltsék ki a regisztrációs űrlapot.

• 9:00 – Igazgatói tájékoztató az ebédlőben
  • 10:40 – Bemutató órák a főépületben
  • 11:30 – Ágazati bemutatók és szakmai interaktív érzékenyítő programok a főépületben és az iskola parkjában