KRÉTA üzenetküldés probléma

Tisztelt szülők!

A KRÉTA rendszer üzemeltetőihez érkezett nagyszámú fenntartói megkeresés hatására bevezetésre került egy olyan korlátozás a kommunikációs mátrixban, amely jelenleg nem teszi lehetővé az üzenetküldést a KRÉTÁN belül. Ezen opció beállítását az indokolja, hogy az utóbbi időben megszaporodtak az adathalász támadások, melyek megfékezésére ez a módszer hatékony megoldást jelenthet.

Intézményünk vezetése elfogadta ezt az álláspontot, és ezzel egy időben arra kérjük az iskolai elektronikus napló felhasználóit, hogy üzenetküldésre használjanak más csatornát.

Az iskola titkarsag@balashazy.unideb.hu email címére küldött leveleket a titkárság dolgozói iktatják és bizalmasan kezelik. Ha oktató, vagy osztályfőnök részére kívánnak levelet küldeni, kérjük, hogy az Oktatók menüpontban található email címekre írjanak.

Megértésüket köszönjük.