Címlapkép

Egy maroknyi kollégistával múzeumpedagógiai foglalkozáson vettünk részt a Déri Múzeumban. Betekintést nyerhettünk Munkácsy Mihály életútjába és munkásságába.

Címlapkép

A gyerekek által várva várt Mikulás idén nem rejtette el ajándékait a kikészített csizmácskákba, cipőcskékbe, mégis a meglepetés varázsa fogadta a kollégista diákokat.

Címlapkép

A már számos alkalommal megrendezett budapesti csapatépítő tanulmányi kirándulásra idén is néhány nap alatt elfogytak a helyek.

Címlapkép

Október 5-én vidám programok keretében került sor a kilencedikes kollégista tanulók avatására a kollégiumban.

Címlapkép

2023. őszének egyik legszebb időszakában, Szent Mihály hónap 28. napján a Veres Péter Kollégiumban megtartottuk az első hagyományt teremtő, közösségépítő rendezvényünket, az "Öhöm" party.

Címlapkép

A tanév elején ismét megrendezésre került a kollégiumban az évtizedes hagyománnyal rendelkező Jó tanulók vacsorája, ahol a tavalyi évben kitűnő és jeles tanulmányi eredményt elérő diákokat láttuk vendégül.

Címlapkép

Néhány nappal ezelőtt kollégiumvezetőnk egy lecsóparti merész gondolatával érkezett meg hozzánk. Hmmm…