Címlapkép

10. évfolyamos diákjaink idén is részt vettek a Magyar Vöröskereszt által szervezett versenyen.

Címlapkép

A logisztikus diákok márciusban sem pihentek.

Címlapkép

Intézményünk tizedik évfolyamos mezőgazdaság és erdészet ágazatban tanuló diákjai a 2024.01.24-ei napot – az agrárium legjelentősebb szakkiállításán – az Agromashexpón töltötték.

Címlapkép

Iskolánk 11. és 12. évfolyamos logisztikai technikus diákjai az elmúlt napokban több terepgyakorlaton is részt vettek.

Címlapkép

11. és 12. évfolyamos logisztikai technikus diákjaink decemberben is több gyakorlati helyszínen jártak.

Címlapkép

A gyerekek által várva várt Mikulás idén nem rejtette el ajándékait a kikészített csizmácskákba, cipőcskékbe, mégis a meglepetés varázsa fogadta a kollégista diákokat.

Címlapkép

A már számos alkalommal megrendezett budapesti csapatépítő tanulmányi kirándulásra idén is néhány nap alatt elfogytak a helyek.

Címlapkép

Október 5-én vidám programok keretében került sor a kilencedikes kollégista tanulók avatására a kollégiumban.

Címlapkép

2023. őszének egyik legszebb időszakában, Szent Mihály hónap 28. napján a Veres Péter Kollégiumban megtartottuk az első hagyományt teremtő, közösségépítő rendezvényünket, az "Öhöm" party.

Címlapkép

A tanév elején ismét megrendezésre került a kollégiumban az évtizedes hagyománnyal rendelkező Jó tanulók vacsorája, ahol a tavalyi évben kitűnő és jeles tanulmányi eredményt elérő diákokat láttuk vendégül.