Címlapkép

10. évfolyamos diákjaink idén is részt vettek a Magyar Vöröskereszt által szervezett versenyen.

Címlapkép

A logisztikus diákok márciusban sem pihentek.

Címlapkép

Iskolánk 11.a és 12.a osztályos logisztikai technikus szakos tanulói a Debreceni Egyetem Műszaki Karát látogatták meg a napokban.

Címlapkép

11. évfolyamos kertész technikusaink a Nagyerdei Kultúrpark szakmai napján jártak.

Címlapkép

Iskolánk két csapata is megmérettette magát a Központi Statisztikai Hivatal országos középiskolai statisztikai csapatversenye, a STAT WARS, jubileumi, tizedik vetélkedőjén.

Címlapkép

9. és 10. évfolyamos mezőgazdász diákjaink szakmai kiállításon és laborgyakorlaton jártak.

Címlapkép

A MESZK 2023. októberében hirdette meg a Kossuth Zsuzsanna Nemzeti Egészségügyi Szakképzési Versenyt. A megmérettetésre a Balásházy 11.f osztályából 2 tanuló, Nagy Janka és Lukács Dávid jelentkezett alapápolás és elsősegélynyújtás témakörben.

Címlapkép

Intézményünk tizedik évfolyamos mezőgazdaság és erdészet ágazatban tanuló diákjai a 2024.01.24-ei napot – az agrárium legjelentősebb szakkiállításán – az Agromashexpón töltötték.

Címlapkép

Iskolánk 11. és 12. évfolyamos logisztikai technikus diákjai az elmúlt napokban több terepgyakorlaton is részt vettek.

Címlapkép

11. és 12. évfolyamos logisztikai technikus diákjaink decemberben is több gyakorlati helyszínen jártak.