Logisztika terepgyakorlatok márciusban

A logisztikus diákok márciusban sem pihentek.

A hónap közepén a pallagi SPAR Marketbe látogattak el Iskolánk 11.a és 12.a osztályos logisztikai-technikus szakos hallgatói. Látogatásunk az üzemeltető cég bemutatásával, illetve az üzlet történetének elmesélésével - az ötlettől egészen a megvalósításig – kezdődött. Ezt követően bepillantást nyerhettünk az üzlet mindennapjaiba, majd körbe vezettek bennünket a boltban is. Tanulmányainkhoz nagyon hasznos információkat, ismereteket kaptunk. Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget, az élményt a pallagi Sparnak!

Egy héttel később pedig az „Ipar napja Debrecenben” elnevezésű rendezvényen jártak Iskolánk 11.a osztályos pénzügy-logisztika szakos diákjai. A rendezvényen személyesen is megismerkedhettek a városunkba települt nagyobb cégekkel, karrier és gyakorlati helyek lehetőségéről tájékozódhattak és különféle  ügyességi játékokon is kipróbálhatták magukat.