Címlapkép

Diákjaink a tanév utolsó heteiben is gyárlátogatáson és rendhagyó tanórán vettek részt.

Címlapkép

Pénzügy és logisztika szakos diákjaink ezúttal egy repülőteret és az Audi gyárát látogatták meg.

Címlapkép

Iskolánk először vett részt az AgroChallenge nemzetközi verseny magyar országos megmérettetésén.

Címlapkép

Miután diákjaink sikeresen vettek részt a Guba Sándor Emlékversenyen a kaposvári Móricz Zsigmond Mezőgazdasági Technikumban, teljesítményük alapján meghívást kaptak a MATE (Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem) TDK konferenciáján való részvételre.

Címlapkép

10. évfolyamos diákjaink idén is részt vettek a Magyar Vöröskereszt által szervezett versenyen.

Címlapkép

A logisztikus diákok márciusban sem pihentek.

Címlapkép

Iskolánk 11.a és 12.a osztályos logisztikai technikus szakos tanulói a Debreceni Egyetem Műszaki Karát látogatták meg a napokban.

Címlapkép

11. évfolyamos kertész technikusaink a Nagyerdei Kultúrpark szakmai napján jártak.

Címlapkép

Iskolánk két csapata is megmérettette magát a Központi Statisztikai Hivatal országos középiskolai statisztikai csapatversenye, a STAT WARS, jubileumi, tizedik vetélkedőjén.

Címlapkép

9. és 10. évfolyamos mezőgazdász diákjaink szakmai kiállításon és laborgyakorlaton jártak.