Címlapkép

10. évfolyamos diákjaink idén is részt vettek a Magyar Vöröskereszt által szervezett versenyen.

Címlapkép

Iskolánk két csapata is megmérettette magát a Központi Statisztikai Hivatal országos középiskolai statisztikai csapatversenye, a STAT WARS, jubileumi, tizedik vetélkedőjén.

Címlapkép

A Hajdú-Bihar Vármegye Önkormányzata által meghirdetett „Értékes Hajdú-Bihar-Vármegyénk kincsei” elnevezésű vetélkedőjének elődöntőjében iskolánk csapata, a Pallagi Parasztlányok pályaműve az 1. helyezést érte el.

Címlapkép

A MESZK 2023. októberében hirdette meg a Kossuth Zsuzsanna Nemzeti Egészségügyi Szakképzési Versenyt. A megmérettetésre a Balásházy 11.f osztályából 2 tanuló, Nagy Janka és Lukács Dávid jelentkezett alapápolás és elsősegélynyújtás témakörben.

kosárlabda, diákolimpia, arany, Balásházy

Történelmi diadalt aratott a Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Technikuma, Gimnáziuma és Kollégiuma csapata...

Címlapkép

2023. december 8-án került megrendezésre a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Karán a Középiskolások Tanulmányi Versenye.

Címlapkép

A mai napon, a Debreceni Egyetem MÉK karán megrendezésre került Tormay Béla Szakmai Tanulmányi Versenyen 13. évfolyamos mezőgazdasági technikusaink négy csapattal képviselték iskolánkat.