Logisztika terepgyakorlatok júniusban

Diákjaink a tanév utolsó heteiben is gyárlátogatáson és rendhagyó tanórán vettek részt.

Logisztikai technikus szakos, 12 a. osztályos tanulóink ezúttal a Debreceni Egyetem Földtudományi Intézetének rendhagyó közlekedés földrajzóráin vettek részt. Először a globális, majd ezt követően a magyarországi közlekedésről, áruszállítási trendekről, az egyes közlekedési ágak specialitásairól hallgattak meg két rendkívül érdekes és izgalmas előadást, melyet ezúton is nagyon köszönünk az előadóknak! És ha már az Egyetem területén jártak, meglátogatták a teljes virágpompában lévő botanikus kertet is.

A 11.a osztályos Logisztikai technikus szakos tanulóink a Neopack debreceni gyárában jártak. Látogatás a gyár tárgyaló termében kezdődött, ahol a cég történetéről, termékeiről, működéséről és a folyamatban lévő innovációkról halottunk érdekes dolgokat. Rögtön a bemutatót követően egy rövid játék várt rájuk. Előadónk és segítője a Kahoot segítségével mérte fel, mennyire figyeltek az előadás alatt Természetesen mindenki nagyon ügyes volt, az első három helyezett pedig még értékes nyereményben is részesült. Ezt követően megtekintették a tubusgyártás folyamatát.