Jó tanulók vacsorája

2024. szeptember 25-én ismételten megrendezésre került a kollégiumban az évtizedes hagyománnyal rendelkező „Jó Tanulók Vacsorája”, ahol az előző tanév végén kitűnő és jeles tanulmányi eredményt elérő diákokat láttuk vendégül az ebédlőben.

Az este megnyitásaként a kollégium vezetője köszöntötte a kollégistákat. Elmondta, mekkora öröm a kollégiumi nevelők számára, hogy a tavalyi évben 8 kollégista diákunk kapott kitűnő, és 42 diákunk szerzett jeles bizonyítványt. Kitűnő tanulóink díszoklevelet, az intézmény épületét ábrázoló kulcstartót és telefontartót vehettek át.

Ezt követően egy izgalmas kvíz játékban mérhették össze tudásukat kiváló tanulóink, ahol a 2 első helyezett pizzát, a második és a harmadik helyezettek finom csokoládét kaptak. A rendezvény során Kóti Szilvia 10.c osztályos diákunk csodálatos fuvolajátékával kápráztatta el a hallgatóságot.

Ezek után a díszvacsora keretein belül az ünnepi menü elfogyasztása következett.

A rendezvény lebonyolítása a Pallag Alapítvány támogatásával valósult meg.