Tanévzáró ünnepség

A 2023-2024-es tanévet a kiváló tanulmányi és versenyeredményt elért diákok ünneplésével zártuk.

Az ünnepség elején Nagyné Biró Edit igazgató beszédében felidézte a mögöttünk álló hónapok emlékezetes pillanatait. Kiemelt figyelmet szentelt az tanév elején lezárult felújítási munkálatoknak, amik keretében teljesen megújult a főépület belső tere.

Ez után a kitűnő tanulmányi eredményt elért, illetve országos sport-, tanulmányi és szakmai versenyeken részt vevő diákok díjazása következett.

Az évfolyamelsők tekintetében idén többszörös holtverseny alakult ki: Besenyei Kitti (9.a), Bodnár Luca (9.c), Lakatos Roland (9.e), Vizi Rebeka Dorka (10.d), Molnár Petra (10.e), valamint Gergely Petra (11.b). A tanév diákja címet Gergely Petra szerezte meg.

A szakmai és a sportolók vándorserlege ezúttal Derzsényi Gergő (11.d) és Tercza Gergő (11.g) birtokába került. A serlegeket a díj alapítója, Prof. Dr. Jávor András adta át.

Kellemes pihenést kívánunk a nyári szünetre!