Bűntény az iskolában? Nyomozás indult a Balásházyban!

Nem mindennapi látogatóink voltak a napokban: nálunk járt a debreceni Csokonai Ifjúsági Program (CSIP) csapata a Detektív Akadémia című interaktív előadásával!

Ezúttal diákjaink nemcsak nézők voltak, hanem a Detektív Akadémia „hallgatóivá” váltak. „Vágó Valéria ezredes” vezetésével egy szövevényes iskolai bűnügyet kellett felderíteniük. A terem pillanatok alatt nyomozati helyszínné alakult, ahol a srácoknak bizonyítékokat kellett mérlegelniük, tanúkat faggatniuk és nehéz erkölcsi döntéseket hozniuk.

Fantasztikus élményben volt részünk, minden percét élveztük!

Köszönjük a Pallag Alapítvány támogatását!

Legutóbbi frissítés: 2026. 06. 23. 11:25