Kirándulás az AGROmashEXPO-ra

Intézményünk tizedik évfolyamos mezőgazdaság és erdészet ágazatban tanuló diákjai a 2024.01.24-ei napot – az agrárium legjelentősebb szakkiállításán – az Agromashexpón töltötték.

A tanulók számára a rendezvény szakmai tanulmányút is volt, mivel oktatóiktól tevékeny megfigyelési feladatokat kaptak, miközben a rendezők izgalmas programok széles skáláját ajánlották és játékos, vagy épp egészen komoly szakmai vetélkedő feladatokat adtak, jutalmul kisebb-nagyobb ajándékokkal elhalmozva őket. Az új eszközök, technológiák bemutatása és a kiállító cégek megismerése tanulási lehetőséget és kellemes kikapcsolódást is nyújtott számunkra. A kiállításon a MEGFOSZ (Mezőgazdasági Eszköz- és Gépforgalmazók Országos Szövetsége) meghívásával hagyomány teremtően ingyenesen vehettünk részt.

Köszönjük szépen a lehetőséget!