Öhöm party

2023. őszének egyik legszebb időszakában, Szent Mihály hónap 28. napján a Veres Péter Kollégiumban megtartottuk az első hagyományt teremtő, közösségépítő rendezvényünket, az "Öhöm" party.

Kellemes indián nyári napra ébredtünk, és ez végigkisért bennünket a nap folyamán. Kora délután már kulináris élményekre fenték a késüket a diákok, - krumpli és hagymapucolás, majd aprítása a zöldségeknek - kolozsvári és füstölt szalonnák egy bográcsban főve, egy csapatot alkotva adták az est fénypontját. Igazi "összehámozó" csapatmunka volt. Tanulók, tanárok vállvetve tették oda magukat a finom slambuc elkészítéséért.

Tóth Miklós tanár úrnak hála, egy különleges, nem mindennapi felületen készült a finom palacsinta: a’la TM tárcsán! Desszertnek készült, de előétel lett belőle, melyből semennyi sem volt elég!

A fiúk fociztak, történeteket meséltek, így önfeledten telt a nap. Radics Gábor 10.c osztályos tanulónknak köszönhetően, a lelkünket simogató virtuóz citera előadás tette felejthetetlenné a napot!

Kollégák, diákok! Jó volt ez a buli? Öhöm!!! 😊

A rendezvény megvalósulását a Pallag Alapítvány támogatta.