Tudományos Diákköri Konferencia sikerek

Miután diákjaink sikeresen vettek részt a Guba Sándor Emlékversenyen a kaposvári Móricz Zsigmond Mezőgazdasági Technikumban, teljesítményük alapján meghívást kaptak a MATE (Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem) TDK konferenciáján való részvételre.

Tanulóink két szekcióban mérhették össze tudásukat és teljesítményüket az ország több iskolájából érkezett diákokkal.

Dobos Edina Anna és Petrusz Péter a "Mezőgazdasági technológiák" szekcióban, Juhász Réka és Derzsényi Gergő Péter pedig a "XXI. század kihívásai" szekcióban mutathatták be az előadásaikat.

Petrusz Péter, 12.c osztályos tanulónk maga mögé utasított minden versenyzőt és elhozta az első díjat. Edina, Réka és Gergő különdíjat kaptak a teljesítményükért. Összességében a legnagyobb büszkeséggel az tölthette el diákjainkat és oktatóinkat, amikor a vizsgabizottság elnöke – Dr. Molnár Marcell, egyetemi docens, MATE Kaposvári Campus – azt mondta, hogy a dolgozatok egyetemi színvonalúak voltak, és külön elismerését fejezte ki, hogy ezt középiskolás tanulók készítették.

Gratulálunk minden résztvevőnek az eredményes és sikeres munkához!